Rozwiązania MasterCard
dla dużych przedsiębiorstw

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Korzyści dla dużych przedsiębiorstw, jakie niesie ze sobą MasterCard

Rozwiązania MasterCard dla dużych przedsiębiorstw


Karta MasterCard Corporate umożliwia obniżenie kosztów i usprawnienie procesów związanych ze zlecaniem, monitorowaniem i dokonywaniem zakupów oraz uzgadnianiem korporacyjnych wydatków podróżnych i kosztów reprezentacji.

Akceptowane na całym świecie

Żadna inna karta nie jest akceptowana w większej ilości miejsc.

  • Akceptacja w ponad 32 milionach punktów na całym świecie, włączając w to Internet.
  • Dostęp do gotówki dzięki największej na świecie sieci punktów wypłat, na którą składa się ponad 2 miliony bankomatów.

System doskonały w obsłudze

Łatwy w użyciu i w pełni kompatybilny z różnymi systemami księgowania zestaw narzędzi biznesowych MasterCard umożliwi łatwe wdrożenie karty MasterCard do finansów Twojej firmy. Obejmuje to instrukcję wdrożenia krok po kroku, narzędzia do oceny korzyści kosztowych oraz analizy finansowej (w tym porównanie zamówień z kartami, którymi dokonywano płatności), a także narzędzia szkoleniowe dla użytkowników. A co ważniejsze, MasterCard zapewnia stałe wsparcie, aby dać Ci większą kontrolę nad wydatkami.

Zaawansowany dostęp do danych

System Smart Data OnLine MasterCard zapewnia dostęp do informacji o rachunku za pośrednictwem Internetu, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Księgowi w Twojej firmie już nigdy nie będą musieli dzwonić do banku lub czekać na wyciąg z konta. Możesz natychmiast dowiedzieć się, co firma kupiła w tym tygodniu, w zeszłym miesiącu lub w zeszłym roku.

Integracja z Twoim obecnym systemem

Skonfigurowanie profili dla każdego użytkownika karty firmowej MasterCard i zarządzanie nimi jest proste. Nie trzeba specjalnego oprogramowania do integracji z istniejącym systemem księgowym. Pozwala Twojemu personelowi przekazywać dane elektronicznie, co oszczędza każdego miesiąca dużo czasu przeznaczanego na czynności administracyjne.