Karty MasterCard
dla małych i średnich firm

Narzędzia biznesowe, które uczynią
Twoją firmę bardziej konkurencyjną

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapoznaj się z ofertą MasterCard dla małych i średnich firm

Karty MasterCard dla małych i średnich firm


Karta MasterCard Business to doskonałe narzędzie do zarządzania firmowymi wydatkami w kraju i za granicą. Za jej pomocą uregulujesz wszystkie zobowiązania, wydatki za podróże i wszelkiego rodzaju wydatki biznesowe. Księgowanie kosztów i zarządzanie nimi jest znacznie łatwiejsze, co zwiększa efektywność, oszczędza pieniądze i czas.

Zamów kartę: Tu możesz dowiedzieć się, jak zamówić kartę

Karta Maestro® Small Business

Maestro – karta o zasięgu globalnym, umożliwiająca płatności w ponad 14 milionach punktów na całym świecie oraz wypłatę gotówki w przeszło 2 milionach bankomatów.

Jeśli Twoja karta debetowa nie ma jeszcze logo Maestro, jak najszybciej skontaktuj się ze swoim bankiem i zdobądź ją.
To doskonały sposób na płacenie!
Jedna karta do wydatków firmowych i korzystania z bankomatów.
Dostęp do środków zgromadzonych na rachunku osobistym.
Bezpieczniejsze niż noszenie gotówki.
Możliwość kontroli wydatków.
Potwierdzenia otrzymywane natychmiast po dokonaniu transakcji oraz szczegółowe wykazy wszystkich zakupów.

Karta MasterCard Small Business

Bez względu na to, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy pracujesz w korporacji, karta dla firm MasterCard może usprawnić proces podejmowania kluczowych decyzji związanych z przepływem środków. Ułatwi Ci zarządzanie środkami finansowymi, sprawi, że księgowanie i administrowanie wydatkami będzie znacznie łatwiejsze, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na realizacji celów biznesowych.

Integracja z Twoim systemem

Konfiguracja profilu użytkownika karty firmowej MasterCard i zarządzanie nim jest niezwykle proste. I nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania, aby zintegrować nowy system MasterCard z już istniejącym systemem księgowym. Dane są po prostu przekazywane drogą elektroniczną, co każdego miesiąca oszczędza czas przeznaczany na czynności administracyjne.

Twój czas jest cenny

Karta MasterCard dla firm umożliwia natychmiastowy dostęp do dokładnych wyciągów obejmujących wszystkie wydatki dotyczące dowolnego okresu. Dzięki systemowi Smart Data Online MasterCard masz dostęp do informacji o rachunku w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koniec z zamawianiem wyciągów z rachunków w banku przez telefon czy czekaniem na przesyłkę pocztową. Możesz natychmiast dowiedzieć się, co firma kupiła w tym tygodniu, w zeszłym miesiącu lub w zeszłym roku.

Akceptacja na całym świecie

Jeśli chcesz, by Twoi pracownicy mieli dostęp do firmowej gotówki, mogą oni korzystać z karty MasterCard w przeszło 32 milionach punktów na całym świecie. Żadna karta nie jest akceptowana w tak wielu krajach i tak licznych punktach handlowo-usługowych.