Klub Hertz #1 Club Gold

Posiadacze kart MasterCard Premium oraz Business na całym świecie mogą skorzystać z usług firmy Hertz oferujących usługi najmu samochodów na całym świecie! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, by uzyskać członkostwo w prestiżowym klubie Hertz #1 Club Gold i przez 4 lata korzystać z wiążących się z tym przywilejów. Na ponad 90 najruchliwszych lotniskach w przeszło 1000 miejsc na całym świecie – po prostu zgłaszasz się do biura Hertz, pokazujesz kartę i odbierasz kluczyki.
Jeżeli jesteś posiadaczem karty MasterCard: Business, Gold, Platinum, World lub World Elite, korzystaj z przywilejów, jakie oferuje Ci Hertz #1 Club Gold.

 • WORLD ELITE MASTERCARD

  Zyskaj 15% zniżki na wynajmowany samochód oraz darmowe członkostwo w Klubie Hertz przez 4 kolejne lata. Bez żadnych dodatkowych opłat korzystaj z usługi One-Way-Rental, dzięki której wypożyczony samochód możesz zwrócić w wybranym biurze, które wcześniej wskażesz.

 • PLATINUM MASTERCARD

  Korzystaj z 15% zniżki na wynajem samochodów poprzez stronę internetową Hertz oraz z darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold przez 4 kolejne lata.

 • WORLD MASTERCARD

  Przy każdej rezerwacji możesz skorzystać z 10% rabatu oraz 4-letniego darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold.

 • GOLD MASTERCARD

  Przy każdej rezerwacji możesz skorzystać z 10% rabatu oraz 4-letniego darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold.

 • SMALL BUSINESS MASTERCARD

  Każda Twoja rezerwacja dokonana online kosztuje Cię 10% mniej, w przypadku rezerwacji dokonanych sposobami tradycyjnymi zyskujesz 5% zniżki. Dodatkowo, członkostwo w Hertz #1 Club Gold otrzymujesz za darmo.

Posiadacze kart MasterCard mogą też bez dalszych opłat liczyć na dodatkowe wyposażenie wynajmowanego samochodu w miarę dostępności aut w salonach Hertz.

Aby poznać szczegóły i dołączyć do Hertz #1 Club Gold, wejdź TUTAJ.