Program Le Club Accorhotels

Prowadzisz swoją firmę, co wiąże się z licznymi biznesowymi podróżami? Teraz możesz korzystać z wielu przywilejów, które gwarantuje przynależność do programu Le Club Accorhotels zrzeszającego lojalnych klientów hoteli sieci Accor oraz użytkowników wybranych kart MasterCard.

Karty Le Club Accorhotels Platinum oraz Le Club Accorhotels Gold to dwa sposoby na dołączenie do elitarnego klubu, członkostwo w którym wiąże się z licznymi korzyściami. Ich posiadacze nie tylko zyskują doskonały sposób na wygodne korzystanie z hoteli Accor, ale także gromadzą punkty w programie lojalnościowym za każdym razem, gdy dokonują transakcji kartami MasterCard.

Le Club Accorhotels Platinum

Dla tych, którzy spędzają średnio min. 60 pełnych dni hotelowych rocznie poza domem.
Jej posiadacze mogą gromadzić punkty w programie lojalnościowym 100% szybciej, płacąc kartami Platinum MasterCard oraz World Elite MasterCard.

Le Club Accorhotels Gold

Dla wszystkich, którzy średnio w ciągu roku spędzają nie mniej niż 30 pełnych dni hotelowych poza domem. Dzięki tej karcie każda transakcja dokonana za pomocą kart World MasterCard, Gold MasterCard oraz Business MasterCard to 75% więcej punktów w programie lojalnościowym.

Co zyskujesz?

  • PEWNOŚĆ

    Za każdym razem, gdy rezerwujesz pokój w jednym z hoteli należących do sieci Accor z 5-dniowym wyprzedzeniem, masz pewność, że rezerwacja zostanie przyjęta, a Ty otrzymasz pokój w zamawianym przez Ciebie standardzie.

  • WYGODA

    Accor zrzesza sieci świadczące swoim gościom usługi na całym świecie w standardzie najlepiej odpowiadającym ich wymaganiom. Każdy z posiadaczy karty MasterCard Accor może wybierać miejsce pobytu w jednym z 4000 hoteli: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, Suitehotel, All Seasons, Adagio and Thalassa & Spa.

Aby otrzymać swoją kartę Le Club Accorhotels, zarejestruj się TUTAJ.