Rozwiązania Mastercard® dla dużych przedsiębiorstw

Najlepsze rozwiązania od Mastercard 

Dostarczaymy nie tylko rozwiązania płatnicze ale również wdrażamy narzędzia wspierające korporacje w ich codziennej pracy 

Karta Mastercard Corporate

umożliwia obniżenie kosztów i usprawnienie procesów związanych ze zlecaniem, monitorowaniem i dokonywaniem zakupów oraz uzgadnianiem korporacyjnych wydatków podróżnych i kosztów reprezentacji.

Produkty Mastercard

Mastercard SmartData

Pogram Priceless Specials

Najlepsze praktyki w zarządzaniu wydatkami

 

Skuteczne zarządzanie kosztami przedsiębiorstwa jest szczególnie ważne zwłaszcza w czasach dużej zmienności rynków i otoczenia biznesowego. Znaczną cześć pośrednich kosztów operacyjnych w firmie mogą stanowić koszty podróży służbowych oraz wydatki na reprezentacje, zwane także T&E od angielskiego określenia Travel & Entertainment. Aby wspomóc przedsiębiorstwa w tym obszarze, Mastercard przygotował przewodnik po najlepszych praktykach w zarządzaniu tą istotną częścią kosztów.

Mastercard Travel and Entertainment (ang.)

Mastercard dla biznesu

 

Mastercard aktywnie włącza się w proces wymiany idei oraz współpracy dla korporacji i startupów. 5 lutego 2018 r. podczas spotkania zorganizowanego w ramach Mastercard Innovation Brunch praktycy i liderzy biznesu dzielili się swoimi doświadczeniami w jaki sposób innowacje pomagają ich firmom wyróżnić się na tle konkurencji, wzmacniać relacje z klientami oraz zwiększać zyski. "Future od Retail. Wyróżnij się dzięki innowacjom. Najlepsze rynkowe praktyki" zapisało się jako wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy chcieli poznać świat start-upów i dowiedzieć się jak w praktyce wykorzystać innowacyjne rozwiązania z korzyścią dla rozwoju swojego biznesu.

Click to play video

Akceptowane na całym świecie

Żadna inna karta nie jest akceptowana w większej ilości miejsc.

  • Akceptacja w ponad 32 milionach punktów na całym świecie, włączając w to Internet.
  • Dostęp do gotówki dzięki największej na świecie sieci punktów wypłat, na którą składa się ponad 2 miliony bankomatów.

 

System doskonały w obsłudze

Łatwy w użyciu i w pełni kompatybilny z różnymi systemami księgowania zestaw narzędzi biznesowych Mastercard umożliwi łatwe wdrożenie karty Mastercard do finansów Twojej firmy. Obejmuje to instrukcję wdrożenia krok po kroku, narzędzia do oceny korzyści kosztowych oraz analizy finansowej (w tym porównanie zamówień z kartami, którymi dokonywano płatności), a także narzędzia szkoleniowe dla użytkowników. A co ważniejsze, Mastercard zapewnia stałe wsparcie, aby dać Ci większą kontrolę nad wydatkami.

 

Zaawansowany dostęp do danych

System Smart Data Mastercard zapewnia dostęp do informacji o rachunku za pośrednictwem Internetu, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Księgowi w Twojej firmie już nigdy nie będą musieli dzwonić do banku lub czekać na wyciąg z konta. Możesz natychmiast dowiedzieć się, co firma kupiła w tym tygodniu, w zeszłym miesiącu lub w zeszłym roku.

 

Integracja z Twoim obecnym systemem

Skonfigurowanie profili dla każdego użytkownika karty firmowej Mastercard i zarządzanie nimi jest proste. Nie trzeba specjalnego oprogramowania do integracji z istniejącym systemem księgowym. Pozwala Twojemu personelowi przekazywać dane elektronicznie, co oszczędza każdego miesiąca dużo czasu przeznaczanego na czynności administracyjne.