Mastercard® SmartData

Narzędzie do raportowania Smart Data
 

To globalne narzędzie dostępne online pomaga małym biznesom w bezproblemowym organizowaniu, konsolidacji, analizie i zarządzaniu danymi finansowymi z kart, trazakcji gotówkowych i innych programów Mastercard przez internet. Jego podstawowe beneffity to łatwość dostępu poprzez przeglądarkę z dostępem do internetu. Intuicyjny design zapewnia łatwość w obsłudze i wymaga tylko podstawowego szkolenia. 

Wejdź na stronę programu

  • Monitoruj, nadzoruj i konsoliduj wydatki pracowników dzięki okresowym raportom, z których korzysta już przeszło 80 000 firm na całym świecie.
  • Otrzymuj dane o wydatkach codziennie, raz w tygodniu lub miesięcznie.
  • Wyciągaj wnioski z całościowych raportów dotyczących planowania zasobów przedsiębiorstwa.
  • SmartData.gen2 jest zaawansowaną aplikacją internetową wspomagającą przedsiębiorstwa w całościowym zarządzaniu wydatkami służbowymi oraz kosztami reprezentacyjnymi.

Dzięki aplikacji nigdy nie zapomnisz o fakturach, a przygotowywanie raportów stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zarządzaj wydatkami za pomocą aplikacji stworzonej specjalnie w tym celu - poprawiona ergonomika, uproszczona obsługa oraz możliwość dostosowywania raportów do własnych indywidualnych potrzeb to zalety SmartData.gen2

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do danych będziesz w stanie kontrolować wydatki swoje i pracowników w czasie rzeczywistym.

Ustaw raportowanie cykliczne dostosowane do Twoich potrzeb - dla Twojej wygody aplikacja będzie o nich pamiętać za Ciebie.

Uzyskaj dostęp do dokładnych danych i sprawdź sprzedawców którzy generują największe koszty.

Zapewnij sobie dostęp do wielofunkcyjnego narzędzia analitycznego dziękiliwości raportowania bezpośrednio do plików Microsoft® Excel®

Oszczędź czas i pieniądze dzięki łatwej i szybkiej integracji z Twoim systemem rozliczeniowym.