Mastercard® SmartData

Narzędzie do raportowania Smart Data
 

Zestaw narzędzi, które pomogą ci szczegółowo zrozumieć twoje wydatki związane z prowadzeniem firmy, zapewniając lepsze monitorowanie kosztów i większą efektywność

Wejdź na stronę programu

 • Inteligentna aplikacja internetowa do zarządzania wydatkami.

  Pożegnaj się z brakującymi paragonami i zabawą w zgadywanki podczas raportowania wydatków. To sprawdzone rozwiązanie do zarządzania wydatkami online daje twojej firmie to, czego potrzebujesz, by mieć finanse pod kontrolą, generować kompleksowe raporty i precyzyjnie integrować dane o zakupach z twoim oprogramowaniem księgowym. Dzięki Mastercard Smart Data otrzymujesz dane biznesowe szybko, łatwo i skutecznie.

 • Ułatwione zarządzanie wydatkami

  Kiedy ty i/lub twoi pracownicy używacie kart firmowych Mastercard, pełne dane na temat zakupu są zapisywane i udostępniane na platformie Samrt Data. Następnie masz dostęp do szczegółowych sprawozdań, analiz, możesz je przeglądać i zatwierdzać.

 • Elastyczne raportowanie

  Smart Data działa tak, jak potrzebujesz, oferując szablony z możliwością dostosowywania do potrzeb, zaawansowane opcje filtrowania i kilkadziesiąt standardowych raportów. Do tego masz możliwość tworzenia własnych raportów, ich dowolnego planowania oraz łatwego eksportowania. Szczegółowe analizy i podsumowania dostarczają przydatnych danych dotyczących wydatków firmy, ich dynamiki, struktury rodzajowej, a także ułatwiają planowanie budżetów, a to wszystko z odzwierciedleniem struktury organizacyjnej Twojej firmy.

 • Kontrola wydatków

  Zrozumienie tego, co dokładnie dzieje się z twoimi pieniędzmi, jest niezbędne do właściwego zarządzania wydatkami, dlatego Smart Data daje ci możliwość monitorowania transakcji kartą dokonanych u konkretnych sprzedawców lub w poszczególnych kategoriach sprzedawców.

 • Łatwa integracja

  Szeroki wachlarz możliwości eksportowania pozwala na generowanie własnych plików i integrowanie ich z twoim oprogramowaniem księgowym. Możesz także generować pliki Microsoft® Excel w celu analizy danych pod dowolnym kątem. Pobrane transakcje są oznaczane flagą eksportu, dzięki czemu unikniesz duplikatów. Dzięki dodatkowej usłudze File Delivery także możesz otrzymywać pliki wsadowe z danymi transakcyjnymi wprost na serwery Twoich systemów ERP.

Dzięki aplikacji nigdy nie zapomnisz o fakturach, a przygotowywanie raportów stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zarządzaj wydatkami za pomocą aplikacji stworzonej specjalnie w tym celu - poprawiona ergonomika, uproszczona obsługa oraz możliwość dostosowywania raportów do własnych indywidualnych potrzeb to zalety SmartData.gen2

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do danych będziesz w stanie kontrolować wydatki swoje i pracowników w czasie rzeczywistym.

Ustaw raportowanie cykliczne dostosowane do Twoich potrzeb - dla Twojej wygody aplikacja będzie o nich pamiętać za Ciebie.

Uzyskaj dostęp do dokładnych danych i sprawdź sprzedawców którzy generują największe koszty.

Zapewnij sobie dostęp do wielofunkcyjnego narzędzia analitycznego dziękiliwości raportowania bezpośrednio do plików Microsoft® Excel®

Oszczędź czas i pieniądze dzięki łatwej i szybkiej integracji z Twoim systemem rozliczeniowym.