Karty Mastercard® dla małych i średnich firm

Bez względu na to, czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy pracujesz w korporacji, karta dla firm Mastercard może usprawnić proces podejmowania kluczowych decyzji związanych z przepływem środków. Ułatwi Ci zarządzanie środkami finansowymi, sprawi, że księgowanie wydatków oraz administrowanie nimi będzie znacznie łatwiejsze, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na realizacji celów biznesowych.

Integracja z Twoim systemem

Konfiguracja profilu użytkownika karty firmowej Mastercard i zarządzanie nim jest niezwykle proste. Nie trzeba także instalować dodatkowego oprogramowania, aby zintegrować nowy system Mastercard z już istniejącym systemem księgowym. Dane są po prostu przekazywane drogą elektroniczną, co każdego miesiąca oszczędza czas przeznaczany na czynności administracyjne.

Twój czas jest cenny 

Karta Mastercard dla firm umożliwia natychmiastowy dostęp do dokładnych wyciągów obejmujących wszystkie wydatki dotyczące dowolnego okresu. Dzięki systemowi Smart Data Mastercard masz dostęp do informacji o rachunku w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Koniec z zamawianiem wyciągów z rachunków w banku przez telefon czy czekaniem na przesyłkę pocztową. Możesz natychmiast dowiedzieć się, co firma kupiła w tym tygodniu, w zeszłym miesiącu lub w zeszłym roku.

Akceptacja na całym świecie

Jeśli chcesz, by Twoi pracownicy mieli dostęp do firmowej gotówki, mogą oni korzystać z karty Mastercard w przeszło 32 milionach punktów na całym świecie. Żadna karta nie jest akceptowana w tak wielu krajach i tak licznych punktach handlowo-usługowych.

Produkty Mastercard

Rabaty i oferty

Priceless Specials

Gdzie złożyć wniosek

Karta Mastercard Small Business

Karta Mastercard Business to doskonałe narzędzie do zarządzania firmowymi wydatkami w kraju i za granicą. Za jej pomocą uregulujesz wszystkie zobowiązania, wydatki na podróże i wszelkiego rodzaju wydatki biznesowe. Księgowanie kosztów i zarządzanie nimi jest znacznie łatwiejsze, co zwiększa efektywność, oszczędza pieniądze i czas.

Karta Debit Mastercard Business

Karta Debit Mastercard Business – karta o zasięgu globalnym, umożliwiająca płatności w ponad 32 milionach punktów na całym świecie oraz wypłatę gotówki w przeszło 2 milionach bankomatów.

Karta Mastercard to doskonały sposób na płacenie!

 

  • Jedna karta do wydatków firmowych i korzystania z bankomatów.

  • Dostęp do środków zgromadzonych na rachunku osobistym.

  • Bezpieczniejsze niż noszenie gotówki.

  • Możliwość kontroli wydatków.

  • Potwierdzenia otrzymywane natychmiast po dokonaniu transakcji oraz szczegółowe wykazy wszystkich zakupów.