Klub Hertz #1 Club Gold

Mastercard Premium oraz Business 

 

Posiadacze kart Mastercard Premium oraz Business na całym świecie mogą skorzystać z usług firmy Hertz oferujących usługi najmu samochodów na całym świecie! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, by uzyskać członkostwo w prestiżowym klubie Hertz #1 Club Gold i przez 4 lata korzystać z wiążących się z tym przywilejów. Na ponad 90 najruchliwszych lotniskach w przeszło 1000 miejsc na całym świecie – po prostu zgłaszasz się do biura Hertz, pokazujesz kartę i odbierasz kluczyki.

Jeżeli jesteś posiadaczem karty Mastercard: Business, Gold, Platinum, World lub World Elite, korzystaj z przywilejów, jakie oferuje Ci Hertz #1 Club Gold.

World Elite Mastercard

Zyskaj 15% zniżki na wynajmowany samochód oraz darmowe członkostwo w Klubie Hertz przez 4 kolejne lata. Bez żadnych dodatkowych opłat korzystaj z usługi One-Way-Rental, dzięki której wypożyczony samochód możesz zwrócić w wybranym biurze, które wcześniej wskażesz.

Platinum Mastercard

Korzystaj z 15% zniżki na wynajem samochodów poprzez stronę internetową Hertz oraz z darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold przez 4 kolejne lata.

World Mastercard

Przy każdej rezerwacji możesz skorzystać z 10% rabatu oraz 4-letniego darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold.

Gold Mastercard

Przy każdej rezerwacji możesz skorzystać z 10% rabatu oraz 4-letniego darmowego członkostwa w Hertz #1 Club Gold.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Small Business Mastercard

 

Każda Twoja rezerwacja dokonana online kosztuje Cię 10% mniej, w przypadku rezerwacji dokonanych sposobami tradycyjnymi zyskujesz 5% zniżki. Dodatkowo, członkostwo w Hertz #1 Club Gold otrzymujesz za darmo.

Posiadacze kart Mastercard mogą też bez dalszych opłat liczyć na dodatkowe wyposażenie wynajmowanego samochodu w miarę dostępności aut w salonach Hertz.

Zobacz także

Buy&Smile

Zniżki nawet do 50% na zakupy dokonywane u ponad 150 partnerów.

Hotels.com

Zaoszczędź 10% ceny noclegu na całym świecie.