Hotels.com

Rezerwuj hotele na całym świecie w Hotels.com, a sporo zaoszczędzisz.

Skorzystanie z oferty jest superłatwe. Po prostu kliknij łącze poniżej i podaj kod oferty „MASTERCARD10”.

* Obowiązują zasady i warunki Hotels.com

Hotels.com oferuje wybór setek tysięcy hoteli w ponad 60 krajach. Wybór ułatwia wyszukiwarka hoteli i ofert. W odróżnieniu od innych stron, Hotels.com oferuje również unikalny program Hotels.com Rewards.

Dzięki Hotels.com Rewards za każde zgromadzone 10 noclegów można zdobyć 1 bezpłatny.

Klarowne opisy pokojów i hoteli oraz cen za noclegi ułatwiają decyzję o dokonaniu rezerwacji. W wyborze pomagają również zweryfikowane opinie gości, dzięki czemu można być pewnym, że warunki hotelu, cena i lokalizacja będą zgodne z oczekiwaniami.

Lokalizacja ma znaczenie!

Dlatego dzięki precyzyjnej mapie można upewnić się, że hotel znajduje się rzeczywiście w samym centrum miasta, lub tak blisko plaży, jak to tylko możliwe, jak również znaleźć wszelkie punkty warte zobaczenia, atrakcje i połączenia komunikacyjne w pobliżu.

Niezależnie od tego, czy podróżujemy za granicę, czy na terenie Polski, z rodziną, czy w interesach, czy wybieramy jeden z hoteli wielkich sieci, czy mały hotel butikowy, na pewno wszystkie oferty znaleźć można na stronie hotels.com.

Bez problemu można też wyszukać hotele z pokojami posiadające wybrane udogodnienia;
bezpłatne śniadanie, siłownia w hotelu, spa, czy nawet pole golfowe.

Szukaj, porównuj i rezerwuj doskonałe dla siebie pokoje po najlepszych cenach i zaplanuj swoje wymarzone wakacje z Hotels.com.