Air Port Lounge

Dostęp do saloników na lotniskach

 

Nie da się ukryć, że podróż może być męcząca. Na lotniskach zawsze panuje tłok i napięta atmosfera. Posiadacze karty Mastercard World Elite mogą uciec od tłumów i spokojnie pracować, odpoczywać lub bawić się w luksusowym otoczeniu w setkach saloników VIP w ponad 100 krajach i 300 miastach świata – dzięki programom Priority Pass i Lounge Key.

Bez względu na wybraną linię lotniczą czy rodzaj biletu, będąc posiadaczem karty Mastercard World Elite, mogą Państwo uciec od zgiełku i zamętu panującego na lotnisku, używając prostej aplikacji na smartfonie i korzystając z wyszukiwarki saloników.

Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków programu prosimy skontaktować się z wydawcą Państwa karty Mastercard World Elite.

Odwiedź stronę Priority Pass po najaktualniejsze informacje

 

Bądź zawsze w kontakcie

Dzięki darmowemu dostępowi do Wi-Fi w większości saloników nie utracisz kontaktu ze znajomymi i rodziną, a w razie potrzeby również naładujesz swoje urządzenia przed lotem.

 

 

Pomoc i obsługa klasy premium

Zapewniamy najlepszą obsługę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W naszym zespole znajdują się wielojęzyczni doradcy, którzy pomogą Ci w trudnej sytuacji.

 

 

Natychmiastowa dostępność    

Nie musisz wcześniej niczego rezerwować, po prostu podejdź, pokaż swoją kartę i natychmiast uzyskaj dostęp do wszystkich wygód jakie może zaoferować salonik.