Płać z Google

Google Pay łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz przy płatnościach, dbając o bezpieczeństwo Twoich danych od początku do końca. Dodatkowo, Google Pay ułatwia śledzenie zakupów i otrzymywanie punktów lojalnościowych, jednocześnie oferując spersonalizowane porady dotyczące oszczędzania czasu i pieniędzy.

Szybka konfiguracja dla Twojej wygody

Dodanie karty do Google Pay to kwestia tylko paru minut. Wystarczy ściągnąć aplikację z Google Play lub sprawdzić, czy ma się już ją na swoim telefonie. Następnie należy uruchomić Google Pay i stosować się do instrukcji na ekranie. Wszystkie urządzenia z Androidem w wersji KitKat 4.4 i wyższej są kompatybilne z naszą aplikacją.

Gdzie można używać Google Pay

Google Pay jest akceptowane w milionach miejsc na całym świecie - wszędzie tam, gdzie można płacić zbliżeniowo.

Bezpieczne zakupy w sklepach z Google Pay

Kiedy używasz telefonu do płatności w sklepie, Google Pay nie wysyła Twoich numerów Mastercard lub Mastercard Debit. Twoja karta będzie zawsze bezpieczna dzięki wirtualnemu numerowi konta przypisanemu do niej na czas płatności.

Pewność i spokój

Jeżeli Twój telefon się zgubi lub zostanie skradziony, możesz go zawsze zablokować i usunąć swoje dane używając usługi Google Znajdź moje urządzenie.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Mastercard zapewnia swoim klientom dodatkowe usługi pomagające rozwiązać problemy związane z kradzieżą danych*

Google Pay jest zastrzeżonym znakiem towarowym Google spółka z o.o.

* Obowiązują zastrzeżenia. Więcej informacji w dokumencie "Warunki ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej".