Ubezpieczenia

Bezcenny spokój ducha

Każdy posiadacz karty chce się czuć bezpiecznie. Kiedy przebywa za granicą, miło spędza czas w domu lub po prostu robi codzienne zakupy, chce mieć spokój ducha.

Mastercard® Loyalty Solutions obejmuje dodatkowe ubezpieczenia na podróże, zakupy i pieniądze w ponad 20 krajach Europy. Blisko trzy miliony posiadaczy kart ma zapewnione bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na świecie gwarantujemy, że posiadacze kart nie tylko będą mieli odpowiednią ochronę, ale uzyskają także niezbędną pomoc, kiedy będą w potrzebie.

Indywidualna pomoc

Dzięki globalnej sile nabywczej jesteśmy w stanie dostarczać gotowe produkty rynkowe w atrakcyjnych cenach. W przypadku większych programów ubezpieczeniowych możemy opracowywać indywidualne, szyte na miarę pakiety ubezpieczeniowe.

Pakiety dobierane według potrzeb

Każdy jest inny, dlatego dajemy Państwu do wyboru szereg pakietów ubezpieczeniowych dostosowanych do różnych stylów życia. Dzięki dodatkowej opcji mogą Państwo jeszcze bardziej dopasowywać i urozmaicać swoją ofertę.

Nie tylko wskażemy Państwu najlepszych dostawców i zadbamy o współpracę z nimi, ale również w Państwa imieniu wdrożeniem, by szybciej i sprawniej wprowadzić ofertę na rynek.