Dzięki współpracy z Mastercard® – sponsorem oraz partnerem technologicznym festiwalu – na terenie Kraków Live Festival zapłacisz własną kartą płatniczą, zbliżeniowo telefonem lub specjalną opaską płatniczą w technologii zbliżeniowej Mastercard. Możesz także robić zakupy w aplikacji festiwalowej płacąc kartą – dzięki temu skorzystasz ze zniżki 10% i szybciej odbierzesz zakupione produkty.

Opaska płatnicza Mastercard

Jeśli posiadasz już opaskę płatniczą z festiwali Orange Warsaw Festival bądź Open’er Festival, zabierz ją ze sobą i płać wygodnie na terenie Kraków Live Festival. 


Nie masz opaski?1. Zamów opaskę przed festiwalem tutaj i postępuj zgodnie z instrukcjami.2. Doładuj opaskę kwotą min. 30 PLN, by płacić za wszystko wygodnie podczas festiwalu.3. Opaskę odbierzesz w punkcie obsługi opasek płatniczych Mastercard na terenie festiwalu.

Rejestracja opaski płatniczej pozwala na korzystanie z niej podczas codziennych zakupów w sklepach i internecie. Możesz zrobić to tutaj, w aplikacji festiwalowej oraz wpłatomatach na terenie Kraków Live Festival.

 

Dzięki rejestracji opaski korzystanie z niej jest bezpłatne. W razie braku rejestracji z dniem 1 października 2018 roku zacznie być naliczana opłata w wysokości 1 PLN miesięcznie*.

* Opłata będzie naliczana do momentu osiągnięcia na opasce płatniczej stanu konta 0 PLN. Po wyzerowaniu doładowania dalsze opłaty nie będą naliczane.Aplikacja Festiwalowa

 

Chcesz poznać wszystkie smaki Kraków Live Festival, ale nie lubisz stania w kolejkach?
Skorzystaj z aplikacji, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
Dzięki niej Twoje zakupy na festiwalu będą jeszcze tańsze i szybsze!

 

1.   Ściągnij aplikację festiwalową i wejdź do zakładki Kupuj.

2.   Zamawiaj i korzystaj ze zniżki 10% za płatność w aplikacji.

3.   Odbieraj zamówienia przy stoiskach szybciej.

 

Dzięki aplikacji możesz bez reszty oddać się festiwalowej atmosferze!

Często zadawane pytania 

Czy w tym roku nadal będzie można płacić bonami?

Nie będzie takiej możliwości. W tym roku na terenie festiwalu będą obowiązywały wyłącznie transakcje bezgotówkowe.

Brak wyników
Jakimi kartami płatniczymi zapłacę na terenie festiwalu?

Akceptowane są karty płatnicze różnych operatorów, ale tylko dzięki płatnościom Mastercard użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe korzyści (np. zniżki)

Brak wyników
Czym jest opaska płatnicza?

Opaska płatnicza – w formie silikonowej bransoletki z kartą – pełni funkcję karty płatniczej, która po zarejestrowaniu staje się przedpłaconą kartą debetową Mastercard®. Można nią dokonywać płatności zbliżeniowych we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard Contactless.

Ważne:

1.            Opaską niezarejestrowaną możesz płacić tylko na terenie festiwalu. Aby móc z niej korzystać również poza jego granicami, jak również po zakończeniu festiwalu, należy ją zarejestrować.

2.            Opaska niezarejestrowana jest bezpłatna do 30 września 2018, następnie zostanie naliczana opłata w wysokości 1 PLN miesięcznie. Aby uniknąć opłat zarejestruj opaskę.

3.            Jeżeli niezarejestrowana opaska ma saldo 0 PLN, opłata nie będzie pobierana.

Brak wyników
Jak mogę otrzymać opaskę płatniczą?

Opaskę płatniczą można zamówić za darmo przed rozpoczęciem festiwalu na stronie opaska.alterart.pl i odebrać ją na terenie festiwalu w Punktach obsługi opasek płatniczych. Podczas zamawiania należy zasilić opaskę płatniczą kwotą przynajmniej 30 PLN (kartą płatniczą, przelewem).

Zamówiona online opaska płatnicza będzie czekała w dedykowanych Punktach obsługi opasek płatniczych na terenie Kraków Live Festival (oznaczonych na mapach festiwalu symbolem opaski). Aby odebrać opaskę płatniczą, niezbędne jest posiadanie QR kodu, wygenerowanego podczas procesu zamawiania (można go wydrukować lub okazać w formie elektronicznej).

Osoby, które nie zamówiły opaski przed festiwalem, mogą ją otrzymać za darmo podczas festiwalu w Punktach obsługi opasek płatniczych (oznaczonych na mapach festiwalu symbolem opaski). Przy odbiorze opaskę płatniczą należy zasilić po raz pierwszy kwotą min. 30 PLN. Kolejne zasilenia nie mają już minimalnego limitu (wyjątkiem jest zasilenie przez wpłatomat, który przyjmuje tylko banknoty, co oznacza minimalną wpłatę 10 PLN).

Brak wyników
Gdzie można sprawdzić saldo opaski płatniczej?

Saldo opaski płatniczej można sprawdzić we wpłatomatach, Punktach obsługi opasek płatniczych oraz – jeśli opaska płatnicza została zarejestrowana – logując się na opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej.

Brak wyników
Ile kosztuje korzystanie z opaski płatniczej podczas festiwalu i po jego zakończeniu?

Korzystanie z opaski płatniczej jest bezpłatne po jej zarejestrowaniu. W przypadku braku rejestracji do dnia 30 września 2018, z dniem 1 października 2018 zacznie być naliczana opłata w wysokości 1 PLN miesięcznie.

Szczegółowe informacje dotyczące opłat za wypłaty z bankomatów lub płatności za granicą można znaleźć w Regulaminie otrzymanym wraz z opaską płatniczą lub sprawdzić je na opaska.dipocket.org/tariffs.

Brak wyników
Czy płacąc opaską, muszę przy każdej transakcji podać PIN?

Na terenie festiwalu przy transakcjach na kwotę mniejszą niż 50 PLN nie będzie wymagany PIN. Płatności zbliżeniowej na kwotę powyżej 50 PLN można dokonać tylko zarejestrowaną opaską płatniczą, podając wcześniej ustalony PIN.

Brak wyników
Czy data ważności karty w opasce kończy się wraz z festiwalem?

Zarejestrowaną opaską płatniczą można płacić podczas codziennych zakupów i w Internecie aż do 30 kwietnia 2020.

Brak wyników
Kto zapewnia obsługę opasek i płatności za ich pomocą?

Udostępnienie innowacyjnych opasek zbliżeniowych to efekt współpracy Mastercard, sponsora festiwalu oraz firmy DiPocket, operatora opasek. Wszelkimi kwestiami technicznymi związanymi z obsługą opasek, w tym ich wydawaniem, rejestracją, zasilaniem, zwrotem środków czy rozwiązywaniem ewentualnych problemów, zajmuje się firma DiPocket, za pośrednictwem swojej aplikacji.

Brak wyników
Jak doładować opaskę płatniczą?

Na terenie festiwalu możesz doładować anonimową opaskę w punktach obsługi opasek płatniczych lub wpłatomatach. Aby móc dokonać doładowania poprzez aplikację festiwalową niezbędna jest rejestracja opaski na opaska.alterart.pl i zasilenie jej przelewem online lub przez dodanie do profilu użytkownika karty płatniczej wydanej przez inny bank.

Brak wyników
Czy opaskę płatniczą można zasilić tylko PLN?

Używając aplikacji festiwalowej lub karty płatniczej można zasilić opaskę w dowolnej walucie. Pamiętaj jednak, że Twój bank może naliczyć dodatkowe opłaty, np. za przewalutowanie (konto opaski płatniczej jest kontem w PLN).

Brak wyników
Czy mogę odzyskać pieniądze z opaski płatniczej, których nie wykorzystałem podczas festiwalu?

Tak. Pozostałe na opasce płatniczej środki będzie można wykorzystać, po jej uprzednim zarejestrowaniu, we wszystkich punktach oferujących płatności zbliżeniowe lub wypłacić środki przelewem – po zalogowaniu do profilu i podaniu danych konta odbiorcy (przelew można wykonać bezpłatnie na konto w PLN w Polsce lub na konto w EUR za opłatą 0,50 EUR). W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących wypłaty środków, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi DiPocket, wysyłając wiadomość na adres festival@dipocket.org  lub dzwoniąc pod numer +48 22 209 2555

W miasteczku festiwalowym w dedykowanych okienkach będą realizowane zwroty z opasek od godziny 22:00 do 02:00 (do zakończenia danego dnia festiwalu).

Brak wyników
Co zrobić, jeśli zamówię i zasilę opaskę płatniczą przed festiwalem, ale zmienię zdanie lub nie będę uczestniczyć w festiwalu?

Wystarczy zalogować się do profilu w aplikacji festiwalowej przy pomocy numeru telefonu oraz ustalonego podczas rejestracji hasła i przesłać środki przelewem, wpisując odpowiednie dane konta odbiorcy.

Brak wyników
Dlaczego warto zarejestrować swoją opaskę płatniczą?

Dzięki rejestracji opaski płatniczej zyskujesz i możesz dodatkowo:

•             bezpłatnie korzystać z opaski również po festiwalu (dla niezarejestrowanych opasek od 1. października 2018 będzie naliczana opłata 1 PLN miesięcznie). Ważne: Jeżeli niezarejestrowana opaska ma saldo 0 PLN, opłata za niezarejestrowaną opaskę nie będzie pobierana.

•             dokonywać płatności zbliżeniowych poza granicami festiwalu, we wszystkich punktach oznaczonych znakiem Mastercard Contactless. Przy transakcjach na kwotę mniejszą niż 50 PLN nie będzie wymagany PIN. Płatności zbliżeniowych na kwotę powyżej 50 PLN można dokonać, podając PIN ustalony w trakcie rejestracji

•             zablokować opaskę płatniczą w przypadku jej utraty/zgubienia

•             płacić opaską płatniczą do dnia 30.04.2020

•             dokonywać zakupów w Internecie – numer karty umieszczonej w opasce płatniczej można znaleźć po zalogowaniu do profilu na www.opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej

•             zasilać ją w wygodny sposób, dodając do profilu inną kartę płatniczą

•             przeglądać transakcje

•             zmieniać PIN i hasło dostępu

•             sprawdzić pełny numer, datę ważności i kod CVV karty do płatności online

•             wypłacić pozostałe na karcie środki przelewem

Brak wyników
W jaki sposób mogę zarejestrować swoją opaskę płatniczą?

Zarejestruj opaskę płatniczą na stronie opaska.alterart.pl lub w aplikacji festiwalowej. Rejestracja wymaga podania podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, e-mail oraz adres zamieszkania. Rejestracja dostępna jest dla osób, które ukończyły 18 lat. Po weryfikacji poprawności wprowadzonych danych opaska zostaje aktywowana, a posiadacz otrzymuje SMS-em kod PIN do umieszczonej w niej karty Mastercard. Kod PIN można sprawdzić i bezpłatnie zmienić po zalogowaniu do profilu.

Brak wyników
Czy mogę zarejestrować swoją opaskę płatniczą po zakończeniu festiwalu?

Tak. Po zakończeniu festiwalu – w dowolnym momencie, bez ograniczeń czasowych – nadal będzie można zarejestrować swoją opaskę płatniczą, by płacić nią w każdym punkcie oferującym płatności zbliżeniowe, a także by m.in. płacić za zakupy przez Internet. Rejestracji można dokonać wchodząc na opaska.alterart.pl. Pamiętaj, aby uniknąć opłat zarejestruj opaskę do 30 września 2018 roku, gdyż od 1. października 2018 dla niezarejestrowanych opasek zostanie naliczona opłata w wysokości 1 PLN miesięcznie. Jeżeli zarejestrujesz opaskę po 1 października, opłata zostanie zdjęta w kolejnych miesiącach.

Brak wyników
Zgubiłam/em opaskę płatniczą, co zrobić

Jeśli opaska płatnicza została zarejestrowana, można zablokować ją, logując się do swojego profilu na opaska.alterart.pl Pozostałe na niej środki można wypłacić przelewem – po zalogowaniu do profilu i podaniu danych konta odbiorcy (przelew można wykonać bezpłatnie na konto w PLN w Polsce lub na konto w EUR za opłatą 2,00 PLN). Aby uwolnić Twój numer telefonu i adres e-mail na potrzebę zamówienia nowej opaski w ramach tegorocznego festiwalu prosimy o bezpośredni kontakt z firmą DiPocket droga mailowa na adres e-mail: festival@dipocket.org. Możliwość wydania nowej opaski jest uzależniona od dostępności opasek.

Jeśli zgubiona opaska nie była zarejestrowana, nie ma możliwości odzyskania znajdujących się na niej środków.

Brak wyników
Jak zmienić/odzyskać kod PIN do karty umieszczonej w opasce płatniczej

Można to zrobić logując się do swojego profilu na opaska.alterart.pl, jeśli opaska płatnicza była zarejestrowana i został przyznany kod PIN przez SMS. Zmiana PIN-u jest bezpłatna.

Brak wyników
Jak korzystać z opaski płatniczej, jeśli nie mam dostępu do Internetu i nie mogę się zalogować do aplikacji festiwalowej?

W trakcie festiwalu można skorzystać z wpłatomatu, by sprawdzić saldo, doładować  lub zarejestrować opaskę płatniczą, bądź udać się do Punktu obsługi opasek płatniczych, gdzie również można sprawdzić saldo, doładować opaskę płatniczą (wyłącznie gotówką), odzyskać PIN lub sprawdzić wykonane transakcje.

Brak wyników
Moja karta płatnicza nie jest akceptowana przez aplikację festiwalową i/lub wpłatomat. Co mogę zrobić?

W takim przypadku należy skontaktować się ze swoim bankiem, który jest wydawcą karty lub użyć innej karty. Można również wypłacić środki z bankomatu dostępnego na terenie festiwalu i doładować opaskę płatniczą gotówką w punkcie kasowym lub wpłatomacie.

Brak wyników
Moja opaska płatnicza nie działa. Co zrobić?

Należy udać się do Punktu obsługi opasek płatniczych, gdzie zostanie udzielone wsparcie techniczne.

Brak wyników
Zwroty za kubek Heineken wielokrotnego użytku na Twoja opaskę płatniczą.

Zwrot za kubek następuje do 14 dni roboczych na konto przypisane do Twojej opaski płatniczej. Jest to proces niezależny od wydawcy kart. W przypadku nie otrzymania zwrotu w oczekiwanym terminie prosimy o bezpośredni kontakt z firma DiPocket droga mailowa na adres e-mail: festival@dipocket.org. Prosimy pamiętać o zachowaniu paragonu potwierdzającego zwrot.

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer +48 22 209 2555 (w godzinach 8-20 CET).

Brak wyników
Chciałbym złożyć reklamację, gdzie mogę to zrobić?

Reklamacje można składać w Punktach obsługi opasek płatniczych, gdzie upoważnione osoby mają możliwość sprawdzenia transakcji i przyjęcia reklamacji. Reklamacje można składać w Punktach obsługi opasek płatniczych w godzinach 14:30-02:00 (a na terenie pola namiotowego przez całą dobę), a także wysyłając zgłoszenie reklamacji na adres e-mail: festival@dipocket.org. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na numer +48 22 209 2555 (w godzinach 8-20 CET).

Brak wyników
Brak wyników