Masterpass™

Nowy, wygodny i bezpieczny sposób płatności w Internecie od Mastercard®

 

Nie ważne, gdzie jesteś i z jakiego urządzenia kupujesz - masz szybki dostęp do płatności online. Nie potrzebujesz sięgać po karty, a kupować możesz nawet w podróży. Wystarczy, że dany sklep internetowy jest oznaczony logo Masterpass.

Globalny zasięg

Masterpass to jedna globalna platforma. Transakcji dokonujesz bezpłatnie z dowolnego miejsca na świecie, w którym usługa jest dostępna. Płacisz wygodnie i bezpiecznie we wszystkich sklepach oznaczonych logotypem. Od teraz platforma Mastercard Mobile staje się częścią Masterpass.

Portfel elektroniczny

MasterPass to usługa typu „portfel elektroniczny”. Oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i kolejny raz wprowadzać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.

Wolność zakupów

Jeżeli posiadasz już konto w Masterpass, każde Twoje urządzenie – smartfon, tablet lub komputer – staje się wygodnym narzędziem do robienia szybkich zakupów w Internecie. Nie potrzebujesz niczego więcej, nie musisz nawet sięgać do portfela po kartę! Masterpass działa tak samo w dowolnym miejscu na świecie i nic nie kosztuje.

Rejestracja kart

Możesz kupować online, gdziekolwiek jesteś – w domu, w podróży, w pracy czy na wakacjach, ponieważ wszystkie Twoje dane są przechowywane w elektronicznym portfelu. Masterpass pozwala na rejestrację kart: Mastercard, Maestro, Visa.