Program Mastercard Priceless Specials

Otrzymuj punkty dokonując bezgotówkowych transakcji zakupu wybraną kartą Mastercard lub Maestro zarejestrowaną w programie.

Program jest przeznaczony dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard i Maestro. Zyskujesz w nim dodatkowe korzyści, dzięki transakcjom bezgotówkowym, w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu.

Na stronie programu dowiesz się więcej na temat zasad Priceless Specials, banków i punktów handlowych uczestniczących w programie oraz naszych atrakcyjnych promocji. Zbieraj punkty, wymieniaj je na nagrody i otrzymuj bezcenne prezenty.

Oprócz zbierania punktów na ogólnych zasadach proponujemy Ci również atrakcyjne promocje okresowe, w tym oferty dopasowane do Twoich zwyczajów zakupowych. Skorzystaj z nich, płacąc kartą u danego partnera Priceless Specials, aby szybciej zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Benefity programu

Kiedy płacisz kartą, na Twoim koncie w programie dopisywane są punkty. Te punkty możesz następnie – po zalogowaniu się na platformie Priceless Specials – wymieniać na nagrody. To proste i łatwe, sprawdź!

Warunki używania aplikacji Mastercard Pay With Rewards™